Sun, Jan 24 | Yeri henüz belli değil

Yeşil Denge Oyunu

Kayıt için: koykafasi@gmail.com Doğa ile insanların dengesini tekrar kurmak için sizi bekleyen görevler var. Doğadaki ipuçlarını keşfedip, bulmacaları çözecek, ailenizle bir takım gizli operasyonlar yürüteceksiniz.
Kayıt Kapalı

Saat ve Yer

Jan 24, 11:17 PM – Feb 07, 12:00 PM
Yeri henüz belli değil

Bu Etkinlik Hakkında

Benim adım Mustafa Ağaççobanı. Ben hem yetişkinlerin hem de çocukların doğayla kalıcı bağlar kurmasına rehberlik ediyorum. Çünkü yaşadığımız bir çok sıkıntının doğa ile konuşarak çözüleceğine inanıyorum.

🏞

Daha fazla insanın tohum ekmesini ve kendi gıdasını yetiştirmesini istiyorum. Doğanın dilini anladığımız bir dünya hayal ediyorum.

💭

Yapılan araştırmalar da doğanın iyileştirici gücü olduğunu ama bizim bundan faydalanamadığımızı söylüyor. Bu salgın sebebiyle siz de evde oturmaktan sıkıldıysanız haydi gelin açık havada bir oyun oynayalım.

🎲

Bildiğiniz oyunlardan biraz farklı. Doğa ile insanların dengesini tekrar kurmak için sizi bekleyen görevler var. Doğadaki ipuçlarını keşfedip, bulmacaları çözecek, ailenizle bir takım gizli operasyonlar yürüteceksiniz. Başardığınız her görevde bazı ödüller olacak. Ağaçlarla konuşacak, kendi salatanızı yetiştirecek, hayvanlarla arkadaşlık edeceksiniz. Ekosistem içindeki yerimizi birlikte keşfetmeye var mısınız?

🐾🐝🌻🍁

Bu ücretsiz oyuna katılmak için yapmanız gereken bize özel olarak mail adresinizi ve kullanmak istediğiniz ad soyad (avatar isminiz de olabilir ör: Pointer Şandor, Bilge Meşe, Mustafa Ağaççobanı) bildirmek. #classdojo uygulamasıyla çocuğunuzla beraber oynayabilir, çevrimiçi güvenliğini sağlayarak gelişimini gözlemleyebilirsiniz.

🧐

Hadi biraz eğlenelim

Kayıt Kapalı

Bu Etkinliği Paylaş

Mellow_Yellow_Top_Table-498.jpg

StarTogether

Designed by Mert Sugür